| RoxiutzaRux a întrebat:

Care stie sa dea in carti? daca stiti, explicati`mi cum se face! mersi

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Ghicitul in carti nu se invata in Romania, de la tigancile pline de besini pe ele si urlete gen "ĂĂĂÂÂÂ simt o entitate, o sa mori strivit de un carnat gigant". Tigancile si mai multe ghicitoare din Romania cumpara un pachet cu carti de tarot care reprezinta anumte scene iar acele scene reprezinta - dragoste, ura, sinucidere(sinucidere e de la mine adaugat, nu cred ca e vreo carte care reprezinta scena astalaughing ) etc. Si cand de exemplu ai ridicat 2 carti dragoste - sinucidere. O sa va iubiti pana unu' din voi se sinucide. Dar asta e pur si simplu o aiureala, oricine poate ridica niste carti de pe o masa si sa se screama oleaca.
Daca vrei sa afli tainele ascunse ale tarotului nu cauta aici, intereseaza-te in librarii, cartile straine sunt cele mai recomandate. mult succes

6 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza cartile, pe mine ma intereseaza "Cel de Sus" ar trebui sa stii si tu ca cel de sus face "Cartile" dar jocul merge de la sine. Deci pune mana si citeste putin biblia, si ai sa gasesti raspunsurile tale!winking

| RoxiutzaRux explică:

Eram curioasa doarlaughing

| RoxiutzaRux explică:

Mdaa.in fine. oricum mersi.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

oh go on

Vrajeala de babe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea stie sa dea in carti si ghiceste aproape tot.Nu stiu sa iti explic dar foloseste perechile de carti de la 10 in susthinking

| alexpopa a răspuns:

Buna
Intr-adevar in librarii poti sa gasesti carti despre Tarot.
Viziteaza showroom-ul colibris.ro, din strada Doctor Nicolae Tomescu nr 11. Aici gasesti carti despre tarot la cele mai mici preturi.
Daca nu esti din Bucuresti, sau nu poti ajunge scrie un e-mail la adresa sales@colibris.ro