| anonim_4396 a întrebat:

Care stie, un server de Metin2. sa nu fie multi playeri! Online. dar sa fie 24/24 Serveru...
Funda.+ Vote. care stie un astfel de server
Apropo sa faci level asa. repede! Si sa iti procuri itemele repede! +9 Mai mult asa de PVP. Dar sa nu fie pe server multi playeri online!

Răspuns Câştigător
| Madalina_1178 a răspuns:

Metin gxhee hee sau candy longju sau cam asa ceva thinking

1 răspuns:
| ITHelper a răspuns:

Metin2 Smart e nou si e pvp-pvm, rate 1000% level maxim 250, event-uri, mape noi, mobi noi, npc de p, buguri rezolvate, peste 150 de evolutii, arme si armuri epice si multe ALTELE! uite site: smartmetin2.wix.com/metin2smart