| Alexandru_1142 a întrebat:

Care stie un srvr de metin2 privat PvP poate sa fie si poate sa fie si prin hamachi sa aive macar bonusurile 2500%. Care stie sa bage id asta alex_alex7535. Dau fundita

Răspuns Câştigător
| CatalainSauSPK a răspuns:

Http://gm-mode.no-ip.info/ funda pls :) si este aproape mai mereu onn sau daca nu escada mt2

3 răspunsuri:
| Messer a răspuns:

Buey frate, tu vrei sa joci metin2 fara sa faci nimic? Adica eu m-as plictisi daca mi s-ar da totul asa usor.Joaca si u pe un privata mai greu.

| Alexandru_1142 explică:

S-a inchis srvr crying.

| Alexandru_1142 explică:

Ce srvr e ma ala ma scoate din 2 in 2 min si nu are ratele cum am zis.