| bytzy09 a întrebat:

Care stiti... ce sansa e sa mai ninga anul asta si in judetu arad big grin

Răspuns Câştigător
| f0rever a răspuns:

Iarna e pana pe 21 februarie deci mai e sanse. Si eu am stat in Arad dar acum stau in Germania. happy Am stat in Gai.

| bytzy09 explică (pentru f0rever):

E sec asa parca nici nu e iarna mai ales ca aproape peste tot in tara a nins numa la noi nu sad

5 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Si eu stau in arad...e ff mult frig da nici macar pana la glezne nu-i zapada.crying

| bytzy09 explică (pentru Melyssuka):

Eu nu stau chiar in arad intr-o comuna din judet da aici nu e chiar nimic

| Melyssuka a răspuns (pentru bytzy09):

Aaaaaaaaa ok.

| utilitati a răspuns:

Afla de aici : http://adf.ly/53HtG