| stangaionut a întrebat:

Care stiti metine private care da la inceput cal militar la shopuri arme de 75 70 80 si la neg de armuri otel negru si alte armuri +9? funda pentru cele mai bune

2 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Joaca-te metin2 united, e destul de fain! am lvl 102 si mentionez faptul ca iti da de la inceput cal militar! incearca!

| aaaa12345 a răspuns:

Era bun cresteam 80 lv daca stateam vreo 2 ore si armurile cand le cumparai alea de lv 1. si sabiile erau +9 mai este un alt metin parca privat care cresti cica mai repede (nu am incercat)si daca vrei sa il downlandezi scrii metin2 tim parca nu mai stiu, funda? laughing