| UnderLife a întrebat:

Care stiti un site inca poti scrie povesti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site pe care poți scrie povești? Îți poți face un blog pentru asta. Caută pe google free blog.

| UnderLife explică:

In care*

| ItachixArtist a răspuns:

Buna, am eu un site. Unde poti scrie povesti si poti fana alti scriitori, sau ei sa iti devina fani. Pe acest sait poti sa iti schimbi, limba in care doresti sa scrii si sa publici cartea. Daca doresti sa afli mai multe contacteaza-ma. Shikisenri75@yahoo.com, iti voi spune mai multe si vreau sa vorbim despre interesele tale. Si site-ul este www.wattpad.com.Sper sa ne auzim pe mess si pe wattpad.