| frumusica_9794 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante raspunsuri pe care le stiti sau pe care le'ati auzit la intrebarea "ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?"

12 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Macara! Eu cand voi fi mare ma voi face " Macara"!

| Weeedha a răspuns:

Tatic I don't want to see

| SayMeSayYou a răspuns:

Pecoistarolling on the floor(nu ma ganditi la prostii inseamna tanti care vinde benzina la peco)rolling on the floorlaughing

| Annaa a răspuns:

Bomba sexy

| steph1y a răspuns:

Taran/taranca laughingrolling on the floor sau somer laughing

| yournameplease a răspuns:

Ginecolog laughing Asa spunea un coleg cand era mai mic laughing

| IceCube a răspuns:

Pensionarlaughing

| Prankster6 a răspuns:

Bibelou, vreau doar sa stau in vitrina si sa ma admire lumea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cateva saptamani de la o fetita in timpul sapatamanii o scolarita buna si in weekend: o buktareasa bunarolling on the floor

| Tonya_8537 a răspuns:

"Mommy!"
"Yes darling?"
"I know what I want to be when I grow up!"
"And what is it?"
"I want to be like Barbie! A hooker!"

xDDD

| iarinutza a răspuns:

Balerin in weekend si in timpul saptamanii spalator de masini laughing. imi dai funda ca sunt incepatoare

| florynel_9481 a răspuns:

Vreau sa ma fac ce e tata somer