| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cerintele minime ale windows 7, ca are aspect frumos si e simpatic, dar eu am pc slab! crying

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu-i nimic poti face ca windowsul tau sa arate ca vista sau w7, Vista Transformation Pack 9. 01 sau Seven Transformation Pack 4

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Http://alex2000tutoriale.blogspot.com/......forma.html
Nu-i nimic. Poti transforma, daca ai Windows XP, intr-un Windows 7, folosind Seven remix XP.

| al3utzu a răspuns:

Ayan are dreptate oricum el cere mult simai bine iti iei asta http://www.stealthsettings.com/......ws-7-seven