| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt codurile de la so hannah montana? Va rog sa mi le dati.

3 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Daca vrei iti dau eu dar nu am decat pana la numarul 9. Acestea sunt : miley, lilly, jackson, cocoaloca, rockstar, doggies, rockin, money, scrummy.
Sper ca ti-am fost de folos.

| airflower a răspuns:

Pai nu imi iau revista ca e o tampenie! Si ai dreptate. Nu e corec sa ii intreb pe altii.

| Mitsuu a răspuns:

Eu le am pana la numarul 16 dar nu vreau sa te ajut deoarece asta ar insemna sa te ajut sa furi deci... bye