| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt personajele voastre favorite din nini? Va astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Parerea mea este la fel despre toate personajele toate au rolul, chiar daca unele sunt mai rele(Celina) sau mai bune, toti sunt oameni si trebuie apreciati, deci nu am unul favorit, toti imi plac la fel de mult pe cum imi place si telenovela.
Vizionare placuta in continuare la Nini si sa nu fi daezamagita ca nu mai da Nini pentru ca iti garantez ca va da.
Pa-pa!

8 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Ii ador pe nini si thomas!

| Ann3 a răspuns:

Nini si Thomas! Sunt foarte draguti impreuna!

| RockForever99 a răspuns:

Nini, logic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personajele favorite ale mele sunt nini thomas martin sofia sesilia si toata lumea in afara de selina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P nini si thomas:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiu sincera:tomas si nini sau cum le zic eu in realitate :florencia bertotti si federico amador as vrea sa fie impreuna...cum spuneam pers pref sunt : thomas and nini si selina pentru ca am gasit pe youtube o melodie +video cu ea si canta superrrrrrrrrrr

| sergiu_5566 a răspuns:

Eu nu am prea multe personaje favorite o sa ti le spun: Martin,Thais,Cece, Lola, Chama si in ultimul rand Nini [Nicolas]

| katty2001 a răspuns:

Celina