| pisicutza_5001 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Twilight? Si care sunt personajele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

E superblove struck

cel mai mult imi plac Edward si Alice.

14 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Iubesc filmul si imi plac toate personajele

| mymy a răspuns:

E super super vreau sa apara eclipse si zori de zi! bella si jacob

| faranume a răspuns:

Minunat filmullove struck bineinteles edward e superb

| Dior a răspuns:

Cred ca filmul e frumos.

| Elena97M a răspuns:

Nu l-am urmarit nikiodata deoarece nu stiu pe ce program il difuzeaza si nici nu stiu daca am acel program.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am vazut filmul insa am citit cartea.Foarte frumos... cel mai mult imi place de Jacobwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb filmul!:X
@: X. elen0utsza. X : Twilight nu este serial, este un filmhee hee. Si il poti downloda sa-l vezi si tu, ca chiar merita!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place Twilight.Mai bine zis ador Twilight! Love Edward&Bella! love strucklove struckkiss va pup

| Gabry a răspuns:

A fost un film interesant.
Personajul meu preferat e Alice.

| viki a răspuns:

E minunat filmul. Jacob. love struck

| viki a răspuns:

X. elen0utsza. X nu e pe nici un program.tongue
Doar il downloadezi si gata.tongue

| VladDu a răspuns:

Frumos ca frumos da despre ce e vorba in el nu puteti scrie?big grin

| lacrimi a răspuns:

E extrafrumos filmul, minunat, super fain, imi place foarte mult, abia astept sa apara partea a 2-a, imi place mai ales de fata, Kristen Stewart care joaca rolul ''Bella Swan''.big grin

| alle529 a răspuns:

Ii sooperblove strucklove strucklove strucklove strucklove struckIl adorrr abia astept sa ma pot uita si la cealalta parte (New Moon) >:d< Imi place fffff mult de Edward Cullen, de Bella Swan si de Dr. Carlisle Cullen! papa! :*:*