| alexandrapoiana a întrebat:

Care sunt site-urile web pe care intrati cel mai des si care sunt motivele pentru care faceti asta?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Facebook - noutati, mesage, etc
Youtube - Evident clipuri
TPU - ajut legiunea
Mylittlefarmies.ro - ma joc
scs-cruise.forum.st- ma joc (greu de inteles)
Google - ca sa caut chestii
Pcgarage.ro - sa fiu la curent cu toate

ETC

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Youtube ca sa ascult muzica, sa urmaresc filmulete interesante sau amuzante. TPU ca sa citesc intrebarile si raspunsurile utilizatorilor, asta me relaxeaza. Facebook sa vad ce au mai postat prietenii dar nu intru in fiecare zi si stau un minut-doua. Google ca sa caut informatii despre anumite lucruri. MMOhuts ca sa vad ce jocuri au mai aparut, ce update-uri s-au mai facut etc. Mai sunt si site-uri pe care intru o singura data ca sa citesc un articol ca asta de exemplu http://www.reddit.com/......tcom_and/. Pot sa te intreb de ce vrei sa stii pe ce site-uri intram si de ce o facem?

| alexandrapoiana explică (pentru William):

Pentru inspiratie happy Am un job care imi permite sa stau pe internet destul de mult timp si cautam site-uri noi si interesante. Din argumentarile voastre imi pot da seama daca merita sau nu sa intru pe un anume site.

| Pricked a răspuns:

TPU
Youtube
T P B.

| LTAA a răspuns:

TPU.ro, ca sa incasez niste funde.
Yahoo.ro, aici imi vin notificarile de la TPU.
Automarket.ro, pentru ca automobile.
Youtube.ro, ca sa moara fetili.
Yoda.ro, ca sa ma uit la stirile lor cu titluri pompoase.
Eurotrucksimulator2.com/update, sa vad daca a mai aparut vreo actualizare la ETS2.

| CinevaNou a răspuns:

Youtube,TPU,9gag. Ca sa rad.

| AlexL28 a răspuns:

Tpu.ro, sa ajut omenirea laughing
Gmail(evident de ce)
buhnci.ro, sa vad reviewuri la telefoane
google photos si google drive pentru ca acolo imi tin pozele
gsmarena.com sa vad stiri despre telefoane

| TOOL a răspuns:

Facebook, TPU, YT si Cruce online.

| CartoonN a răspuns:

Http://www.tpu.ro/ Sa vad cu ce probleme se confrunta omenirea.

| Didishorr a răspuns:

Intru pe TPU, mi se pare interesant

| yoana98 a răspuns:

Facebook, youtube. Pe facebook intru ca sa fiu la curent cu ceea ce se intampla, ceea ce posteaza prietenii si sa vorbesc cu ei. Pe youtube intru sa ma uit la videoclipurile care ma intereseaza

Întrebări recente