| MeDyw0w a întrebat:

Care sunt vedetele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| Candy a răspuns:

A mea este Avril Lavigne
http://www.google.ro/......tp?/imgres Aici este o poza cu ea

mie imi place de ea pentru are o muzicaa tare si nu una ca la mosi stai ce stai si dabea canta

dar ea canta super tare

si stiu multe despre ea
imi dai fundita
am raspuns prima

4 răspunsuri:
| sassy2000 a răspuns:

Sall eu sunt sassy2000 si vedetele mele favorite sunt Andra, Stefan Banica Jr., Shakira, Angelina Jollie... mai multe. Imi place foarte mult stilul muzical dar si dramatic ale acestor vedete. Tie ce vedete iti plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna,lady gaga, miley cyrus.si altele in afara de muzica hip hop o urasc

| RoxieXoxo a răspuns:

Jensen Ackles, Jared Padaleki, Missha Collins [SuperNatural] Ian Somerhalder Paul Wesley [The vampire diaries] Ian Harding Xavier Samuel Lucas Till Robert Pattinson Justin Timberlake Steven R McQween Jessey McCartney si lista continua si cu fete dar ei sunt "baietii mei"

| Vanessa_3130 a răspuns:

Beyonce, Angelina Jolie, Robert Pattinson, Alex Velea, Brad Pitt etc...