| PiCcaCciu a întrebat:

Care sunt visele voastre? Adica spuneti-mi visele pe care lea-ti avut pana acum.

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uh ar face stop cardiac TPU'ul dacă aş scie toate visele care le'am avut până acum. Gândeşte'te câte s'au strâns în aproape 18 ani.Pfff.Dar cel mai interesant a fost când m-am visat Sailor Moon. Aveam super puteri laughing

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Eu de obicei cand visez, ma regasesc in mai multe locuri de exemplu sunt in casa si imediat sunt la bunici la tara laughing
Ultima data am visat ca aveam un concert si m-am emotionat si am fugit de pe scena [ ciudat, ca eu maine am spectacol ] laughing

Nu am vise interesante dar sunt somnambula noaptea si o sperii pe sora mea blushing.

pa-pa! :*

| lilboutique a răspuns:

Nici nu imi mai amintesc, dar sa-ti spun ce am visat seara trecuta. eram la tara si acolo era o pisica cam infricosatoarelaughing si imi era f frica de ea, nu stiu de ce. Am mai visat si ca ma mutam cu casa.mai multe.

| RainDrop a răspuns:

Vise, cu fantome, brrr
Am multe, trebuie pelanga o casa abandonata, si o "baba" iese la geam, si zice "pleeacaa", de parca ar fi zombie!

| RainDrop a răspuns:

Si inca ceva, deseori, sunt urmarit de multi oamani(in vis), cu cutite, caini, coase dupa mine.

| Marii a răspuns:

Vrei chiar sa-ti povestesc toate visele mele? Pai n-am atata timp. laughing
De obicei am vise care se leaga de ziua precedenta, nimic special sau interesant.

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai visul meu este sa pot sa ajung foarte bine in viata.

| stefangeles a răspuns:

Erotice in mare parte laughing... si mai vesez ca dorm de obicei laughing

| RoxiutzaRux a răspuns:

Poi visez cam mult... si nu prea am chef de povestit viselaughingstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un vis diferit in fiecare noapte... dar cateodata mai am acelasi vis ca acum un an. fara sa pot sa-l controlez.ciudat

| baby22 a răspuns:

Acum ceva timp am visat-o pe bunicuta mea de la tara stand la poarta si vorbind cu 50cent...in engleza laughing