| Batman_3206 a întrebat:

Spuneti-mi despre visele voastre. Ce parere aveti voi despre visele? Mi mi s-a intamplat ceva ciudat. E coinicidenta. Dupa ce am terminat generala se intampla sa visez din cand in cand pe o colega si a doua zi sa ma intalnesc cu ea prin oras. Cum vi se pare ce v-am zis?

2 răspunsuri:
| Actimel a răspuns:

Se pare. ca a fost doar o coincidenta. nu ai de ce sa te sperii sau ceva de genul. baftawinking

| DoarEU_8714 a răspuns:

Se spune ca Noi suntem "Generatia de Aur" : visam ce ni se va intampla. Am o colega care ii influnteaza pe toti din jur dupa starea ei de spirit: o data profa d bio zici ca tocmai venise de la morga si Colega mea era voioasa si instantaneu profa s-a simtit mai bine. Alta data eu erem suparat rau deoarece credeam ca voi lua 9 la un test (nota mica pentru mine) si ea a devenit trista si ea.