| Laura0 a întrebat:

Care sunteti din vaslui si ma poate ajuta sa gasesc un loc de munca pe varabig grin? va roooggpuppy dog eyes.

1 răspuns:
| SirGeo a răspuns:

Instalator antena satelit
Vaslui

Companie: Euroton S.R.L.

Reparatii/Service, Telecomunicatii

recunoscuta pe plan local pentru promptitudinea si amabilitatea personalului nostru. Compania noastra va pune la dispozitie servicii de calitate ca televiziune prin cablu, internet, telefonie fixa. Firma noastra are un personal de 4 angajati. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania astfel incat sa devenim un partener de incredere in

Întrebări recente