| wwwandrypunctro a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un job de varabig grin? Tocmai am absolvit liceul si vreau sa fac ceva pana incep facultatea? Mi-ar placea sa impart si pliante... puteti sa ma ajutati?
Dau funda >:

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te si inscriete pe lista de someri si in acelasi timp poate gasesti ceva care iti place pana dai facultatea.

| Arrum a răspuns:

Ce limbi straine stii? Adica cam ce pregatire ai ca sa stiu daca te pot ajuta sau nu.Mai precis ce stii tu sa faci cel mai bine.Ca de dat pliante poate oricine sa le imparta.

| wwwandrypunctro explică (pentru Arrum):

si engleza si franceza...am terminat economicul. Si sa stii ca nici de impartit pliante nu am gasitstraight face

| Arrum a răspuns (pentru wwwandrypunctro):

Tie cam ce ti-ar placea sa faci?

| wwwandrypunctro explică (pentru Arrum):

Sa impart pliante, de exemplu sau orice altceva legat de publicitate, mai vazut ceva de genu' prin supermarket-uri. Nu stiu unde trebuie sa merg sau daca trebuie sa ma insriu undeva. Crezi ca poti sa ma ajuti? Aaa si neaparat in Ploiesti, Targoviste sau Bucuresti big grin