| Poinsettia a întrebat:

Care v-ati cumparat Starcraft II: Wings of Liberty?!
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

>Romania
>Cumparat jocuri

aaaaahhahaha, oh wow.

Eu unul planuiesc sa iau Collector's Edition. Nu am inteles treaba cu campaniile (fiind aparut doar Wings of Liberty, mai urmeaza zerg si protoss) adica, daca trebuie sa dam banii pe ele dupa.

In schimb, jocul e ok si ar putea rula aproape pe orice PC, are destule setari grafice. Daca ai jucat primul Starcraft, sau ai incercat si ti'a placut... da, se merita.

(BattleNet e gratuit, nu trebuie sa platesti ca sa joci)

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Eu nu mi l-am cumparat inca, dar intentionez. Doar e jocul meu preferat. L-am jucat piratat pana acum: campaniile si ceva vs. A. I. sau challenges.
La noi in Romania e prea mare pretul de asemenea. Si oricum partea proasta e ca eu as vrea sa joc SC2 cu prieteni, colegi, oameni cunoscuti in viata reala, nu cu oricine, si din pacate nu pot sa convingi toata lumea sa dea 230 lei pe un joc PC. Singurul mod in care ar juca mai mult romani SC2 multiplayer ar fi sa avem un server privat Battle.net 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am asteptat 2 ani ca sa-l termin intr-o zi. super jocul, ar trebui sa se faca si un film