| ayacata a întrebat:

Care va fi ultimul sezon din Gossip Girl?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încă nu se ştie, dacă următorul sezon va avea succes se va mai face unul şi tot aşa. Oricum are la bază cărţile Gossip Girl şi dacă vrei să şti mai multe citeşte-le. Baftă!

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Inca nu se stie, dar pot doar sa-ti spun ca sezonul 4 va aparea pe 13 septembrie.

| Trabelsy a răspuns:

Vezi aici un trailer pentru sezonul 4, sezon care a inceput sa se filmeze din 4 iulie 2010. Cat despre restul (daca vor mai fi) vom afla la finele sezonului 4.
http://www.youtube.com/watch?v=T05IWRdIqzQ