| OnePiece a întrebat:

Care vi se par cele mai mizerabile emisiuni de la TV? Mie nu-mi plac show-urile lui Maruta, Capatos, Acces direct si mai ales Wowbiz.

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Nu ma uit la TV mai niciodata.Dar la Acces Direct recunosc ca ma uit uneori deoarece invitatii Simonei au tendinta sa ii la misto pe incultii chemati in platou si daca nu am ce face, am de ce rade.Dar in rest mi se par niste mizerii toate lucrurile aratate la televizor in Romania.Cum ar fi Bravo Ai stil,Mireasa pentru fiul meu, asa cum ai zis tu tot ce tine de Maruta Capatos si Wowbiz, Splash vedete la apa, Te cunosc de undeva, Romanii au talent etc.Singurele relativ interesante mi se par Mama mea gateste mai bine (pentru ca macar de acolo mai inveti cate o reteta sau ceva, sau macar razi de fail-urile alora), Master Chef si cam atat.Nu stiu, Romania sta foarte prost la capitolul televiziune. Daca deschid TV-ul dau direct pe Animal Planet, Nat Geo Wild, TLC si asa mai departe.In niciun caz nu un post romanesc.Cred ca Romania e o tara atat de inculta datorita prostiilor aratate zi si noapte la televizor.Ce naiba sa inveti din vietile vedetelor si scandalurile lui Guta si Leo de la Strehaia? Serios.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te satisfac programele de la TV, de ce te uiti la ele?
Muta pe ceva care iti place, ori citeste o carte!

| OnePiece explică (pentru Violleta2022):

N-ai raspuns la intrebare

| deeeaqq a răspuns:

Da, mi-am permis să răspund după 4 zile

începem cu mirobolanta emisiune *mireasă pentru fiul meu*, care e penibilă rău
urmează *bravo, ai stil* care e puţin mai ok decât cea de sus
continuăm cu două emisiuni cunoscute de lume, acestea fiind *next star* şi *la Măruţă*
şi în final am lăsat bombele secolului, ele fiind *x factor*, *te vreau lângă mine* şi nu în ultimul rând *master chef*

| AlexCristi97 a răspuns:

Sunt 2-3 emisiuni care sunt ok pe posturile romanesti, in rest numai gunoi peste gunoi. (emisiunile tip concurs gen supravietuitorul, x-factor)

| nirocino a răspuns:

Ai dreptate, emisiunile sunt la fel de mizerabile ca si posturile tv.

| Aslam a răspuns:

Se pare ca gandim la fel. happy Urasc toate emisiunile enumerate de tine. Dar tin sa mai adaug si eu cateva. Mireasa pentru fiul meu, Ochii din umbra, Nextstar, si orice alta emisiune prezentata de Dan Negru.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Aruncă tv-ul pe geam si ala-i.

Cu ce te ajută ce nu ne place nouă? Ori vrei o listă cu noi canale pe care să le uraști?

| DrowRanger a răspuns:

Bravo,ai stil rolling on the floor

| rim a răspuns:

Ochii din umbra, iubire interzisa, cel mai insuportabil DAN NEGRU