| marga09 a întrebat:

Care vi se pare cea mai stupida reclama si de ce?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Pai daca as spune-o aici, ar insemna sa-i fac si eu reclama, nu?

29 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Reclamele de la firmele de telefonie mobila:multe, dese, enervante

| Arthur a răspuns:

Cea care face reclama la pufuleti laughing ( tipul cu capul taiat )Dupa ce a vazut-o verisorul meu nu s-a mai atins niciodata de pufuleti.

| viatadecacatt a răspuns:

Alea cu Cleopatra stratan cu cartile alea din ziarul adevarul.ma enerveaza pur si simplulaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Ce revoltat e paulrolling on the floor

Shin
| Shin a răspuns:

Asta...
http://www.youtube.com/watch?v=9ucandkAw-tU
De ce? Uitati-va si vedeti :P
Numai bine, Shin;)

| User a răspuns:

A mai fost intrebarea asta.
Aia cu baia lui Paul. De ce? Pt ca apare "Paul" si reclama e cam... urat mirositoarefrustrated.Adica de ce sa se **** pruncu` ala tocmai in baia lu` Paul?raised eyebrows Inteleg ca Paul are de ala. peak wc si ii place ca nu miroase urat, da totusi.
A, si aia cu "vacuta Paula"frustrated. vrea sa insinueze ca "Paul" e bou sau ce?raised eyebrows

| User a răspuns:

@dead.and.gone normal ca`s revoltat. e o ofensa adusa tuturor Paul-ilor si Paule-lor din Romania si nu numai... ar trebui sa iesim in strada si sa protestamlaughing

| User a răspuns:

@cretzufinish eu nu am peak d`alalaughing

| cretzufinish a răspuns:

Paul vin sa fac si eu in baia ta rolling on the floor

| waXonwaXoff a răspuns:

Alea de la vodafone cu sunatu de sărbători pentru. aşi cere scuze de la cineva. Unele sunt cam stupide.

iar din altă ţară, o reclamă stupidă e asta http://www.youtube.com/watch?v=FXRVI3dYBYg

| waXonwaXoff a răspuns:

Aia cu văcuţa Paula.Aia cu vreau să fac treaba mare la paul e distractivă.
Pe mine ma cheamă Paul.

| คиค a răspuns:

Aceea cu:
'' Tu cat timp petreci zilnic la toaleta?''
Nu pot suporta reclama aia...

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Aia care scuipa in chiuveta. pur sh simplu oribila sh mai era una la domestos cu microbi din w. c. ...mai bine ar face o reclama simpla in care sa zici "cumparti...(produsul)" sh nici nu ar mai da atatia bani.ma dezgusta pur si simplu laughinglaughing

| JoJo a răspuns:

Ma dispera reclama aia la pufuleti cu tipul ala cu cap de caine. E o panarama, aia se poate numi reclama!? nu intelegi nimic din ce rahat mananca ala cu tot cu capul lui de cainelaughing...in fine. Asa-i in lipsa de idei, imaginatie si originalitate!

| VladyCristian a răspuns:

Normal... si pe mine ma enerveaza baia lui paul laughing Si vacuta paula care nu face doar MU angry

| Klara a răspuns:

Mazal Tov! Mazaaaaaal tov! rolling on the floor reclama de la Dorna (nu zice Mazal tov, da' asa intelegeau toti ).
Si reclama cu Paul

In schimb ador reclama aia cu ochiul si creierul, de la Pepsi.

| Denisse_8813 a răspuns:

S-a simtit Paul...rolling on the floor)
Pe mine ma enerveaza reclamele cu Furazolidonhee hee si mai sunt si altele dar nu mi le amintesc chiar acum...

| Dodolo a răspuns:

Reclama la glade!
pai daca mama lui nu mai are bani... e criza financiara de ce nu intelege ala mic laughing
nu cred ca trebuie sa-ti spun de ce big grin

| soph999 a răspuns:

Hmm...stupida nu stiu daca e... dar enervanta dalaughing aia cu baiatul care vrea sa faca "treaba mare la paul" laughing chiar ma enerveaza!

| Sorin_8158 a răspuns:

Cele mai stupide sunt alea cu sapon, sapun, parfum etc.

| emasweetgirl a răspuns:

La pufuletii gustolaughing. ala cu kpul taiat si mai e o faza cu un kine sau ce naiba ii ala care povestejte ceva.rolling on the floordesigur tot la pufuletii aiawinking

| spyceygirl a răspuns:

Pe mine ma enerveaza aia cu :"tie cat de mult iti tine de foame pateul ardealul? mie 3 ore si 15 minute, mie 3 ore si 45 min sau aia cu :3 felii nevasta'mea, 4 felii eu, una ala micu, una jumate ala micu"laughing)
rolling on the floor)

| happy.....withoutyou a răspuns:

Aceea cu glade paremi-se cind un baietel vrea sa faca treaba mare in baia lui Paul, pe linga criza economica, mai vine si criza de idei, nu?

| Doa'Do a răspuns:

@ Deagle reclama aia din alta tara mi-a placut cel mai mult rolling on the floor )))))))

| AlecSSyA a răspuns:

Cea mai stupida reclama, dupa parerea mea este aceea de la Coca-Cola.Este scarboasa, chiar isi aveau rostul creierul, ochiul si limba?

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Reclama Gusto laughing(timpul ala ma sperie laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu Nutry Day`ul in parc. De` merge mamica cu lada frigorifica in parc sa-i dea "ceva dulce". Ii cea mai tampita reclama. Si aia la vodafone cu Ramona Badescu si Puya:"poti sa`mi spui puiut..." Ce tampenie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scuipa dintii in chiuveta... e oribila :-&

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Tot aia cu "treaba mare la Paul " rolling on the floor). mi se pare extrem de stupida si enervanta frustrated!