| itscloudyoutside a întrebat:

Care e cea mai stupida reclama pe care ati vazut-o?

Răspuns Câştigător
| inflicted a răspuns:

Cele de la Always.In special cea cu "e ziua noastra".

12 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Cea mai stupida? Aceea cu razele x la telefoane...ca cica poate sa fie scanner...dar ca sa fie trebuie sa cumperi de la inceput un telefon cu camera cu raze x.

| GabyAdicaEu a răspuns:

Aia la apa plata dorna

| Biank_8453 a răspuns:

Mai nou alea de la Vodafone sunt stupide si aia la pasta de dinti Sensodyne, cand scuipa in chiuveta! :-s

| Octavian007 a răspuns:

Aia de la BCR
tu cu cine faci banking
stupida

| itscloudyoutside explică:

@Biank_8453 Aia nu e de la Parodontax? laughing Sau am eu amnezie?

| DeeaDLove12 a răspuns:

XFillth: bvv mi-ai amintit melodia aia de *** :-w
http://www.youtube.com/watch?v=YyqxY7MABYc&feature=related stiu ca nu e la noi da e piramidoasa=]]]

| AlexJX90 a răspuns:

Cea cu bankingul e cea mai prosteasca

| BandOfHorses a răspuns:

Fairy Derma protect, Catena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate rolling on the floor. funda?

| JustinFanEu a răspuns:

Aia cu UMF,UMF, UMF... cand ala zice "sunt un fenomen" imi vine sa- dau un pumn, dar stric televizorul si eu zic "esti un farieroman" happy oricum @muschiulosul are dreptate. toate sunt proaste zici ca nu au fost gandite deloc

Întrebări recente