| anonim_4396 a întrebat:

Care vrea sa ne facem un site impreuna astept propuneri si la id dj_star_gabi10

5 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Frate as fi onorat sa fac un site impreuna cu tine happy

| alex2009 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa dar ce sa contina acel site?

| Instinkt a răspuns:

Ideea mea era un site de unde p[oti dawnloada muzica si instrumentalele pentru ca multi cauta numai instrumentale

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Mai, nu e o idee rea, dar deja am alta de 2 saptamana. http://alldbseries.blogspot.com/. Uite aici link-ul. E facut pe blogspot pentru ca nu am bani de administrare. Dar vad ca merge binisor. De 2 saptamani si am deja aproape 200 vizitatori. Eu sunt multumit, tinand cont ca nu am mai facut asa ceva niciodata. Ca sa iti dau o descriere, e facut in cinstea DBZ, fiindca vreau sa traiasca pentru totdeauna. Am in posesie toate episoadele, filmele, specialele etc, si vreau sa le postez pe toate aici. Se pot vizualiza online cu ajutorul al DivX WebPlayer(free si ai link-ul de download pe site) sau se pot descarca daca urmezi instructiunile de pe movshare(acolo am facut upload). Macar dati si voi un click si spuneti-mi daca va place. Mersi mult. http://alldbseries.blogspot.com/. PS: la ce fel de instrumentale te referi? eu am deja pe site un flashplayer audio cu TheBestOfDBZInstrumentals(alese de mine). Sper sa iti palca. Ai un playlist acolo. Bafta la site! si sper sa iti mearga si sa facem link exchange;).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi chiar super tare!