| Limba a întrebat:

Cat ai baut cel mai mult vreodata? happy

Răspuns Câştigător
| Nita a răspuns:

Cam un 1 litru de vin laughing si dupa am inceput sa dansez cu bunica si mama viitorului ginere (asta a fost cu o zi pana in nunta unui var de-al mamei) laughing

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Beau constant 2, 5 l de... apa pe zi!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@SturmirCloudKeeper:Aoleu, m-ai batut!big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu le am cu bautura laughingNici macar berea nu imi placelaughing

| Razvan a răspuns:

3 l de apa chioara dupa ce am mancat cei mai sarati pesti posibili care au trait pe teritoriul Romaniei vreodatahappy

| Vizitiul a răspuns:

Nu vreau sa ma "laud" in acesta privinta! Oricum, cantitati considerabile, cand ieseam in cluburi faceam incalzirea cu 3 beri. Pe urma o dadeam pe tarie, iar cu suc stingeam incendiul! De la o vreme pierzi notiunea, incepi sa bei in prostie, intervine incoerenta in gadire si gesturi. Recordul meu personal in ceea ce priveste bauturile alcoolice, se intampla doar ocazional: 5 beri, 3 shoturi de tequila, dupa toate astea eram constient. Dupa iesirea din club un "nebun" a cumparat vin, nu puteam sa tratez cu indiferenta situatia, am dat-o pe vin, aproximativ 1 litru si jumatate-asta o stiu ca mi-au zis amicii, deja incepeam sa-mi pierd tot ceea ce are tangenta cu realitate. Asta s-a intamplat in Cluj, fusesem la un amic, care sta in camin, tin sa-ti zic ca patrulam pe coridor in halat! Gata, m-am facut destul de rusinelaughing.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Patru zile. O luasem razna destul de rau.

| JeSa a răspuns:

Într-o zi, adică - de revelionul acesta terminasem sticla de şampaniehappy, de una singură(asta căwhistling mă certasem, cu cel drag mietongueufff, etc...)

lolita
| lolita a răspuns:

Vreo 3 litri de apa pe zi, mi-a zis medicul ca trebuie sa ma hidratez, si cel mai rau este ca dupa mergem la baie din ora in oara laughing

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

@ anelaubed Eu pot sa beau 2, 5l de apa pe nerasuflate. HA!

| LawR3n a răspuns:

Ce întrebare e asta? Bei până nu te mai ridici, acolo e maxim şi bulan ai dacă nu intri în comă. Eu am ajuns decât în ipostaza să nu mai pot merge şi/sau ridica de pe scaun, m-am pus instant la somn. "Până m-a luat somnul, răspunsul final big grin".

| funnygirl a răspuns:

Eu cred ca vreo 2 berilaughing nu le am pe partea asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult 21 de beri si mergeam pe picioarele mele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee mi place la mare. sa fiu bine ametit. sa mi iau ceva de mancare (peste ceva sarat). sa fie calllllddd afara...gagici. pffff... super

| Sabuna a răspuns:

Nu tin minte cit da, stiu ca mult de nu tin minte.