| RealLife a întrebat:

Cat castinga un medic veterinar? un salar mediu.

Răspuns Câştigător
| jarulitza a răspuns:

Medicul veterinar primar/gradul I va beneficia de un salariu între 4. 620 şi 5. 850 de lei, cel cu gradul II, între 3. 390 şi 4. 320 de lei, cel cu gradul III, între 2. 640 şi 3. 330 de lei, iar medicul veterinar debutant va pleca de la un salariu de 2. 520 de lei

| yandrey95 a răspuns (pentru jarulitza):

Cum adica 4.620? esti nebuna? 46 de milioane? 1 mie de euro? glumesti? un medic veterinar debutant are un salariu de rahat...10 mil... unul la tara are 5 milioane. de unde ai scos tu 58 de milioane? Doamne. in ce tara?

3 răspunsuri:
| Mara_4803 a răspuns:

Nu stiu. va trebui sa-l intreb pe unchiul meuhappy
el e medic veterinar