| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Cat castiga un medic veterinar(salar mediu lunar) si cum pot sa ajung asa ceva pentru ca vreau sa ma fac medic veterinar.

Răspuns Câştigător
| essther19 a răspuns:

Taxa de școlarizare pentru anul 2012/2013 este de 3250 lei, pe an, plătibilă în două tranșe egale, prima tranșă se va achita la confirmarea locului.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti face facultatea de Medicina. Castiga mult. Bafta!

| liliacALB a răspuns:

E laudabila inclinatia si dorinta ta. Daca ti le mentii, mai bine nu intreba de bani crying

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru liliacALB):

De ce sa nu intreb de bani?

| liliacALB a răspuns (pentru Mariusssssssssssssssssssss):

Pentru ca sunt putini ma gandesc. Poate daca vei avea minim doua slujbe ca veterinar, atunci ar merge.

| essther19 a răspuns (pentru essther19):

Taxa de școlarizare pentru anul 2012/2013 este de 3250 lei, pe an, plătibilă în două tranșe egale, prima tranșă se va achita la confirmarea locului.