| Dana a întrebat:

Cat costa un mighty beanz?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaCdr a răspuns:

In carefour setul de 2 costa 10 lei, setul de 3 costa 20 lei si setul de 6 costa 30 de lei.

Sper ca te4-am ajutat! Numai bine. happy

| Smerix a răspuns:

Eu mi-am luat ieri de la Carrefour un ou de plastic mighty beanz de la raionul de jucarii ce avea inauntru 2 mighty beanz.Am dat p`el 2.24 lei.Chiar imi plac...si daca ar fi sa calculam unu ar costa 1.12 lei dar nujh`daca se gaseste si la buc.
Bye`! Q!

| denisinho32 a răspuns:

6lei, un pachet

| LeaveMeAlone a răspuns:

Mighty Beanz set 6 buc

Categorie: Figurine

Producator: Moose entertrainment

Sex: baieti

Varsta: 5 - 14

Pret 24. 90 Lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in carefour setul de 2 costa 10 lei, setul de 3 costa 20 lei si setul de 6 costa 30 de lei funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in carefour setul de 2 costa 10 lei,setul de 3 costa 20 lei si setul de 6 costa 30 de lei

| Bambina15 a răspuns:

Se vand cate 4 sau 5 si sunt intre 12-16 lei/set. Depinde de magazin.