| AndreeaSiAndra a întrebat:

Cat costa intrarea la aqua magic de persoana?

Răspuns Câştigător
| andra_7810 a răspuns:

Pai la adulti costa 60 lei dar dupa ora 14 40 lei, iar la copii 40 lei iar dupa ora 14 30 lei dar cei care au cel mult 1 50.

5 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

60 de lei pentru adult si 30 de lei pentru copii [nu stiu pana la ce varsta te considera copil laughing, cred ca pana la 14 ani (neimpliniti)]
Dar nu poti intra cu nimic acolo, ma refer la alimente. Nu poti intra nici cu o sticla de apla plata.
Si sunt foarte scumpe preturile acolo.
De ex. o apa plata la 0, 5 l costa aproape 5 lei laughing
winking

| Lollypop a răspuns:

Stiu ca este 20 de lei pentru copil si 30 de lei pentru adulthappy. Cam scump.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Am fost si eu la constanta la aqua magic si e suuuuuuuuper acolowinkingwinkingwinking costa intre 5 si 10 lei (50 000 lei vechi sau 100 000 lei vechi)

te-as sfatui sa mergi acolo in vacante

cum am zis. e suuuuuuperwinkingwinking

| AndreeaSiAndra explică:

laughing Sunt din Cta

| spatarioana a răspuns:

Eu am dat 15 lei