| Florentina63751 a întrebat:

Cat costa intrarea la un strand din Bucuresti si cat timp poti sta?

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

In functie de strand, intre 10 si 30 de lei. In general poti sta pana la ora inchiderii. De obicei in pret nu este inclus nici un fel de consumabil(alimente, bauturi, etc.).

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://stranduri-bucuresti.blogspot.ro/......e-lux.html
Poţi sta cât vrei, sau până te plictiseşti.

| dani0822 a răspuns:

Spre exemplu, la strandul ciurel este 15 lei, la piata drumul taberei este 30 de lei, pentru aceste sume cred ca poti sta o zi intreaga. oricum, preturi mai mari de atat nu cred ca sunt la strandurile din Bucuresti.

| arrondelissant a răspuns:

La care din ele?
De stat poti sa stai cat vrei. Iar intarea difera. Depinde la ce strand vrei sa te duci!