| InYourDreams a întrebat:

Heii! Stie cineva cat costa intrarea la patinuarul din strand, Pitesti, si cat de mult poti sa stai? Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu merg aproape zi de zi, tariful este 15 lei daca nu ai patine, si 10 lei daca vii cu patinele personale. Teoretic, tariful este pentru o ora si jumatate, dar nu te da nimeni fara dupa ce iti expira timpul. Asta e si partea buna happy

| anss23 a răspuns:

Uite un articol pe care l-am gasit, e din 2010 dar nu cred ca tarifele s-au schimbat:
http://www.curier.ro/....../index.php
Citeste-l si tu, dar spune ca e deschis intre orele 9.30 si 22.30 in fiecare zi a saptamanii si tarifele sunt urmatoarele:
Pentru cei care vor sa inchirieze patine:15 lei pentru o ora jumate
Pentru cei care au patine:10 lei pentru o ora jumate. Sper ca te-am ajutat!:)