| Anonymus1001 a întrebat:

Cat costa narghileaua in vol cafe?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

laughing Spune-i DonnaAlbei ca minorii sunt doar sub 18 ani. Sub 60, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca oricum tu nu poti intra, ca nu serveste minorii sub 18 ani!

| Anonymus1001 explică (pentru Violleta2022):

Imi pare rau sa te dezamagesc dar narghileaua se serveste si minorilor in vol.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonymus1001):

Legal NU este voie sa se serveasca minorilor.
Cei care servesc asa ceva, daca sunt prinsi, risca sa piarda licenta localului.
Dezamagirea va fi a ta, nu a mea, cand te vor refuza la servire.

| Anonymus1001 explică (pentru Violleta2022):

NU a existat "acea dezamagire despre care vorbesti tu" din partea lor si totusi am mai fost in acest bar.
In legatura cu "ilegal".....au voie sa serveasca narghilea minorilor atata timp cat este fara tutun.

| dariusgamerxd a răspuns:

35 de lei costa