| wizopo a întrebat:

Cat costa si de unde pot cumpara un bakugan in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Un bakukan costa vreo 10 lei noi(cam mult pentru o mingiuta)
Dar nu stiu de unde poti sa iei din timisoara.
Io stau in CT(Constanta) deci pe partea cealalta a Romaniei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la orice magazin de jucarii. Eu am luat din Arad de la un magazin din mall, primul in care am intrat. Insa acolo toate modelele erau mai scumpe decat zice DJ (de pe la 25 de lei parca incepeau preturile)

| alexandruhasna1999 a răspuns:

Salut,eu stau in timis si am bakugan dragou complet cu cele 7 combinatii, Maxus Dragonoid, daca doresti cautama id.alexx_axel99