| Eny_8594 a întrebat:

Cat costa un ipone nano... nu stiu daca am scris bine dar este ceva asemanator!

Răspuns Câştigător
| Fluffinator a răspuns:

Cel mai ieftin 754 lei. Si pretul cresete in functie de cat spatiu de stocare vrei. Uite aici sa te lamuresti http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=ipod+nano

2 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Depinde de model! Poate costa 149 dolari; 174 dolari sau 49 parca! Nu mai stiu bine... te poti uita pe net :biz:

| joanamm23987465 a răspuns:

Eu am unu asemanator si nu a costat mult! doar 5 milioane jumate, nu ma costat cat sa spun ca e mullt!