| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Cat costa un Jack Daniels? OOO da si din cate pahare sunt nevoie sa ma imbat daca am 13 anihappy?

7 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

1)1l- 150ron
2)tu te imbeti de la 3-4 guri de bere, da de la Jack. daca dai un shot esti rupt, la ani taiwinking presupun.nu cunosc cat bei u, si daca te tinelaughing

| yoo23 a răspuns:

E in jur de 65 ron. Un pahar iti trebuie doar sa te ia ameteala la varsta da, si vreo 4 sa te imbeti. ( pahare medii)

| Bianqita a răspuns:

Depinde de unde il cumperi.In jur de 120 lei.Si pahare... ajunge unulwinking

| Onutzyk a răspuns:

Vezi`ti copile de scoala rolling on the floor

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică:

Beau jack cu castronulaughing

| addyy17 a răspuns:

Din 2 pahare esti gata, costa cam 1 mil, depinde de unde o iei

| Darthmau5 a răspuns:

Un dop de sticla