| iuandfto a întrebat:

Cat costa un skateboard? De unde as putea lua unul?

10 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Exista si mai ieftine (cu 100-200 RON) si mai scumpe (500-600 RON). Depinde ce vrei tu.

| αndï a răspuns:

Eu mi-am cumparat un skate cu roti de silicon si ligamentele alea sau cum sa le zic foarte flexibile, la modul sa iei curba doar prin aplecare, am dat 60 de lei pe el

| AcI a răspuns:

Un skateboard Incepe de la pretul de 100 de lei [unul mai bunicel Roti silicon etc)] Sunt si mia eftine dar nu sunt folositoarewinking
Si poti sal cumperi de la magazin daca nu ma insel laughing

| nyna a răspuns:

Cred in jur d 70-130 lei.gasesti l magazinele cu articole sportive

| adrian_7273 a răspuns:

Sincer am vazut prin bazar la 80 leilaughing si pe net la sute de dolari.

Oricum frate sa stii ca eu am o oarecare antipatie pentru skateri. nu-mi plac deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa? in jur de 4 milioane vechi si 400 lei noi da dar se cheama Element

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In careffour cu 4 milioane

| stelyii a răspuns:

Un skate rco costa intre 60-50 de ron si celalante skateuri de firma costa pa`na in 5 milioane

| kidblue_9796 a răspuns:

Astazi am vazut la 45 ron cel mai ieftin, in cora(sun plazza).

| alex5556 a răspuns:

Costa cam 90 de lei si il poti cumpara de la sell gros