| TheHoRror a întrebat:

Cat costa un telefon cu touch scream(fara abonamentstraight face)?

Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

Depinde si de telefon! Cel mai iesftin este in jur de 200 de lei! Eu am Samsung s5560i si am dat cam 500 de lei pe el!winking

11 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Gasesti si la 3 mil.eu am Samsung gt b3410 ( http://www.buyregalo.com/product_images/l/676/samsung-b3410__84373_zoom.jpg ) si am dat 3 juma anul trecut.in ultimul timp sunt mai ieftine asa ca daca vrei cu putin efort iti poti achizitiona unul.

| BruneTTe a răspuns:

O, doamne! Bine ca iti trebuie telefon dar habar nu ai sa scrii.
Eu de obicei nu comentez cand vad greseli dar aici chiar... cum sa scrii "scream" in loc de "screen"?
"To scream" inseamna "a tipa ". Mai intai inveti sa scrii si abia pe urma capeti de la mami telefonwinking

| BoOoMbOnik a răspuns:

Depinde de care vrei sa iti ei : sunt si telefoane la 2 milioane-3 dar si la 20, 19, 7, 8. Funda? Mersi

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Dep de care ejthi interesata!

| OaKi12 a răspuns:

Salut! In primul rand, se scrie touch screen (touch=atingere, screen=ecran), nu touch scream (scream=tipat). Dar sa raspund la intrebare: Depinde de ce functii doresti sa aiba pe langa touch screen, poti cumpara un telefon, cu un ecran mic, doar cu camera foto, si functii normale, un exemplu ar fi Samsung Corby (costa undeva in jur de 400lei), sau poti cumpara un telefon cu functii gen Inregistrare HD, Wi-Fi, si multe altele, un exemplu ar fi Nokia n8, Iphone care sunt ceva mai scumpe (2500lei[25 milioane, in lei vechi], si mai mult). Dar depinde pentru ce iti trebuie. Daca il vrei doar pentru touch screen, sa suni, sa trimiti mesaje etc, un Samsung Corby e mai mult decat suficient. Insa daca iti trebuie un telefon de serviciu, sa il folosesti la birou, etc, si ai si un buget mare, recomand iPhone 4, sau daca vrei, undeva prin toamna o sa apara iPhone 5.

| xt9000 a răspuns:

De la 3 la 20 mil.http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Noble-Black.html acesta sau Samsung corbi

| poppies a răspuns:

Probabil screen, tipo!

| LexieG a răspuns:

Poi depinde ce firma este. Dar in medie pretul este de 250-1000lei. Cele mai scumpe sunt iPhonurile care sunt cu touch screen dar pot costa si 2000 lei. Funda?

| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna.
Pai depinde de telefon. Oricum iti voi da un link pentru a te informa:http://www.shopmania.ro/.......html.Sper ca ti-am fost de folos!
Pa pa

| alyxuta5 a răspuns:

Pai daca il vrei nou din magazin, pretul depinde de tipul de telefon pe care ti-l doresti. Daca vrei iPhone ca e in voga te ajunge destultongue

| AtomiX a răspuns:

Touchscreen* pai depinde de telefon...de la 200 lei pana la 2.000 lei happy