| Meli34 a întrebat:

Cat dureaza sa imi aprobe cei de la TPU o intrebare?

Răspuns Câştigător
| Nady_4205 a răspuns:

30 de minutehappy...imi dai te rog frumos o funda?!

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

#
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?

Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibila pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.(max 10 minute)
Intrebarile postate de utilizatorii noi si cele postate anonim vor fi temporar vizibile pe site numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Cu alte cuvinte, anumite postari nu vor putea fi vizualizate de catre vizitatorii nelogati ai site-ului.
Acestea vor deveni vizibile pentru toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportata de catre acestia.
Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Bafta!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns exact, poate dura de la cateva minute la cateva ore, depinde cat de repede este moderata. Numai bine!

| MenInShadow a răspuns:

1 ora sau 2... depinde de ala care-ti citeste intrebarea...

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

De obicei 5-8 min dar in plus dureaza si ceilalti sa-ti raspunda si la fiecare raspuns ca sa apara mai trebuia 5-7 minute happy

| WeeD a răspuns:

8-10 min.

| BiancaDenisa a răspuns:

Dureaza doar cateva minute...dar poate dura si pana la 10-15 minute! Succes!

| AndreiP98 a răspuns:

Nu dureaza...se pune imediat

| NoGooDy a răspuns:

Nu există un anumit timp fix. În câteva minute, în mod normal. Atât întrebările, cât şi răspunsurile sunt mai întâi moderate şi abia apoi apar pe site.

| Vladex1 a răspuns:

1 minut

| Xutsa a răspuns:

Putin, stai linistita, din cate se observa deja aceasta intrebare a fost aprobata!

| lulu_8735 a răspuns:

Cam 2-7 min

| frumosul1 a răspuns:

Eu am pus o intrebare de 2-3 saptamani si degeaba...