| fsdfdsfdsf a întrebat:

Cat ia mana de lucru o croitoreasa pentru o fusta gen tutu? din multe volane, scurta in fata si lunga in spate pana jos?

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde cat de repede lucreaza, cat de mult are altceva de lucru si cat de motivata financiar este. Daca sta sa faca doar asta ar putea sa o croiasca si sa o faca si de proba in 2 zile.

Janina
| Janina a răspuns:

Acum depinde si de croitoreasa, oricum cu materialul tau ajunge pana in 100 de ron.
mai bine iti cumperi din mall, am vazut si au preturi ok.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Si eu am vrut la banchet asa, dar nu am putut sa-mi iau, erau si mici de mine. Ea in general costa, din cate am vazut eu, de la 3 milioane in sus. Mana de lucru mai mult de 50-70 RON nu cred ca-ti ia. Cu materialul tau. Sper sa reusesti sa-ti faci. Pup.

| fsdfdsfdsf explică:

Eu intreb cat ia sa imi faca adica pret. Nu cat timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii. cunosc eu o doamna care ti-ar putea face. ti`o face exact cum vrei ce marime vrei. cu materialul ei...