| xibalba a întrebat:

Cat timp puteti trai fara energie electrica?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"O vara intreaga m-a tinut padurea, Cu fata la iarba si gandul aiurea..."
Cat timp am chitara, carti... Deci destule luni. Eu si asa la TV nu ma uit, fara net pot supravietui, am testat si vara asta, mancarea imi place sa mi-o prepar eu si sa o mananc atunci, deci nu am nevoie de frigider, hainele nu mi le calc caci nu-mi plac drepte (se lipesc de mine)... Pentru ce energie?

33 răspunsuri:
| username_4398 a răspuns:

Vreo 48 de ore! Daca Vrei pot sa-ti lamuresc!
1... Pina ma trezesc
2...maninc
3... pina ma plimb cu catelusu
4... pina ma plimb cu prietenii
4pina fac teme
5... pina ma odihnesc putin dupa o zi
Si tot asa ma departe ca iaca a si trecut o gramada de timp
Dar oricum mai mult de 50 de ore nu pot!
Deoarece mii dor de calculator, de discoteci, si de telefonul mobil care trebuie incarca cu energie elecrtica!

| Username1 a răspuns:

Vreo 3 ore...big grin

| cristian_1934 a răspuns:

Nu putem trai prea mult timp fara energie electrica deoarece depindem ff mult de ea in zilele noastre happy

| Razor122 a răspuns:

Mult si bine!