| Covrigel a întrebat:

Cate jocuri ati terminat? Eu vreo 400.

Răspuns Câştigător
| ana_1197 a răspuns:

Nu le am numarat da oricum am jucat multeee, poate nu atatea ca tine da am jucat si eu multe.

8 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Prin `95-`96 era la moda sa ai joc pe televizor. Atunci am terminat ceva joc..Chip&Dale....cu veveritele alea dragute.In rest nu imi place sa joc jocuri pe calculator.Prefer sa fac orice altceva

| Wtf9000 a răspuns:

Ce 400? Din-alea de pe miniclip? laughing

| getty a răspuns:

Waw:O:O:O
Eu am terminat Zumalaughing

| mihaiyapici a răspuns:

Am jucat multe jocuri si dintre aceste am terminat vreo 78 din 93.Si bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamster 1109

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caaaaate?:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat 401

| georgepalcau a răspuns:

Si eu am terminat jocurile zuma, am pierdut super mult timp pe http://www.zumzuma.ro