| asy25 a întrebat:

Cate niveluri sunt la farmerama?

Răspuns Câştigător
| ItsMyTime a răspuns:

100 da nu a ajuns nimeni la 100 eu sunt 54 cum te cheama ca te adaug la vecini

5 răspunsuri:
| xDouaPuncteParantezaParanteza a răspuns:

Nu exista nivel maxim. Ar insemna ca termini jocul. Nu vei primi niciodata mesajul "Game over". Farmerama este un joc care se dezvolta continuu si ofera adesea noi provocari. happy

| victoras2002 a răspuns:

Pai acum 3 ani nu exista jocul cred ca vroiai sa zici de 2 ani.

| PischotToxic a răspuns:

Mentor4. Vezi k 100 nu e cel mai maxim nivel. eu joc de 3 ani si sunt lvl 110winking. nu mai vorbiti coaee fara sa stiti in *** de retarzi mintali. deci asy25 nu exista un capat de nivel :* nu merita ala funda :Xhappy. asta e laughing daca e un idiot. sh thu nu ti-ai dat seama [ nu te-am jignit am zis ca ala te-a facut incat sa crezi ca nu e mai mult de 100 de lvl ] :X

| Alex_Si_Fimi_Popa_1990 a răspuns:

Ferma normal merge pana la nivelul 200... dar apoi e baharama...acolo nu stiu

| Voicu_Mariana_1965 a răspuns:

Cum pot afla la ce nivel am ajuns!