| Lunny a întrebat:

Cate zile de nastere are un om la 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

29 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1 normal, ca doar nu s-a nascut de 20 de ori rolling on the floor)

| Mihaela a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee.

| Lora a răspuns:

Una

| Stelutssa a răspuns:

1 pe an.

| Stelutssa a răspuns:

De ce ati dat stupid cat timp am spus ca are 1 pe an? Doamne oh go on

| kynleiii a răspuns:

20. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Bacteriuță a răspuns:

1 zi de nastere - cand se naste
iar 20 de zile cand isi serbeaza ziua de nastere
e o diferenta, aveti grija. tongue

| Dragotta a răspuns:

19 plz funda

| Mus1k a răspuns:

| Pisicuța a răspuns:

20 daca nu s-a nascut pe 29 februarie
acum si depinde pe cat e nascut

| DildăuPaispe a răspuns:

Una, logic.Nu puteam sa spun 19 sau 20 pentru ca omul isi face ziua de nastere O DATA PE AN

| BoierBibescu a răspuns:

| aLina_8828 a răspuns:

O zi de nasterewinking

| andreipirca a răspuns:

1, fundiyza?

| suntpeval a răspuns:

20 in mod normal. Daca e nascut in an bisect, are doar 5 zile de nastere tongue

| Kylexy a răspuns:

| cristina_3043 a răspuns:

Una!

| Siminik a răspuns:

| OctinioSlatina a răspuns:

Una

| InoTkd95 a răspuns:

| Hadley a răspuns:

O zi de nastere

| smilewithme a răspuns:

| Crina_7980 a răspuns:

20' desigur.
La un an are prima zi de naştere, la doi ani a doua şi aşa mai departe pînă la 20, aşa că 20.
Da dacă priveşti din alt unghi problema atunci la 20 de ani ai numai o zi de naştere, adică cel care a împlinit 20 de ani şi-a făcut doar o petrecere de zi de naştere în ziua onomastică, nu 1000.

| Mast3rSound a răspuns:

Una, ca la 20 de ani o singura data isi serbeaza ziua de nastere laughing

| Romelya314 a răspuns:

| vaLiii95 a răspuns:

20. happy
funda?:d

| Lunny explică:

Doamne... voi de cateori va nasteti pe an? bravo celor care au raspuns 1 dar funda ii dau primului

| DyDyuzzz a răspuns:

Are 20 de zile de nastere daca a implinit 20 de ani daca este prin estimare are 19 zile