| je234 a întrebat:

Cati ani are john cena?

16 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

33 de ani are, pentru ca s-a nascut in data de 23 aprilie 1977
http://ro.wikipedia.org/wiki/John_Cena

| Annitu a răspuns:

John Felix Anthony Cena s`a nascut pe 23 aprilie 1977, deci are 33 de anilaughing

| zacrazy a răspuns:

| TicTacUser a răspuns:

Uite frate [John Cena-33 ani nascut pe 23 aprilie 1977.]

[Batista-18 ianuarie, 1969(41 ani) ]

[Miz-29]

[Randy Orton-1 aprilie 1980 (30 ani)]

[Jeff Hardy-31 august 1977(33 ani)]

[Rey Misterio-11 decembrie, 1974(36 ani)] ...apropo...imi dai fundita? daca esti bun.sad. pls. am nevoie. pup si numai bine

| Dipsy a răspuns:

40 de ani.
Funda?

| AlexxaRainbOw a răspuns:

33 happy love struck e nascut pe 23 aprilie 1977 happy

| PCT a răspuns:

John Felix Anthony Cena (n. 23 aprilie 1977, West Newbury, Massachusetts, SUA) este un actor american, cântăreț de muzică hip hop și wrestler. În prezent este angajat al World Wrestling Entertainment (WWE) făcând parte din divizia Raw unde este actual campion mondial la categoria grea.
John Cena

În afara ringului de wrestling, Cena a lansat albumul de muzică rap You Can't See Me, care a debutat în clasamentul american Billboard 200 pe poziția 15,[3] dar a jucat și în filmele The Marine (2006) și 12 Rounds (2009).[4][5] De asemenea, a avut și câteva aparații în emisiuni televizate, incluzând aici Manhunt, Deal or No Deal,[6] MADtv, Saturday Night Live și Punk'd. Cena a fost și concurent al Fast Cars and Superstars: The Gillette Young Guns Celebrity Race.

| PCT a răspuns:

John Felix Anthony Cena[1] (n. 23 aprilie 1977, West Newbury, Massachusetts, SUA)[2] este un actor american, cântăreț de muzică hip hop și wrestler. În prezent este angajat al World Wrestling Entertainment (WWE) făcând parte din divizia Raw unde este actual campion mondial la categoria grea.
John Cena

În afara ringului de wrestling, Cena a lansat albumul de muzică rap You Can't See Me, care a debutat în clasamentul american Billboard 200 pe poziția 15,[3] dar a jucat și în filmele The Marine (2006) și 12 Rounds (2009).[4][5] De asemenea, a avut și câteva aparații în emisiuni televizate, incluzând aici Manhunt, Deal or No Deal,[6] MADtv, Saturday Night Live și Punk'd. Cena a fost și concurent al Fast Cars and Superstars: The Gillette Young Guns Celebrity Race.

| MihaiMihăiuş a răspuns:

Are 33 de ani! LoL e nascut in 1977! Te felicit ca tii cu el! esti de-al meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It a john cena a 33 years and yersday in 23 aprili 1977 and yersday under massachuest.bye.and me names john felix anthony cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John cena are 33 de ani. E cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati are john cena

| Theaxniz a răspuns:

35 de ani 23 aprilie 1977

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

33 de ani. Si mie imi place de Cena e un wrestler foarte bun dar acum ca a intrat in nexus...si a fost si concediat dar ma rog eu cred ca o sa il cheme inapoi ca au doar de pierdut fara Cena!

| BM a răspuns:

34 face 35 anul asta. John Cena is the best!

| Costel_Hrimiuc_1995 a răspuns:

John cena e cl mai tare