| sara_2485 a întrebat:

Cati ani aveti? de unde sunteti?

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Nu'i treaba ta! nu se pun as intrebari dragut'o.
Asa ca.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am 19 ani si sunt din Spania (momentan, dar o sa ma intorc in Romania in Brasov).

| Carlamonicaanghele a răspuns:

13 ani galati:d
si sunt fetita si ma cheama Andreea:Xlaughing

| valThina a răspuns:

18 ani si 10 luni si sunt din buzau

| Orbithh a răspuns:

Eu am 13 ani si sunt din BUZAU te rog din toata inima sa imi dai si mie fundita am doar 2 daca imi dai iti dau si euwinking

| Alysée a răspuns:

16,Iasi.tu?

| anutza97 a răspuns:

Am 13 ani si sunt din bucuresti:P... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| Kid_4219 a răspuns:

Eu am ...mult. Traiesc de pe vremea lu stefan cel mare happy. I-am fost prietenul sau cel mai bun. Si... daca am fost prietenul lui, iti dai seama de unde sunt happy.

| diva100 a răspuns:

Buna.
Scuze daca te supara pe tine, dar lucrurile de genul asta nu se vorbesc decat pe mesaj privat, si pentru ce iti trebuie(cu ce te ajuta) date de genul asta? E stupid. Data urmatoare cand pui o intrebare gandeste-te ce folos au raspunsurile date de ceilalti.Incearca sa sa te gandesti la lucrul acesta data viitoare.
Sper ca ti-am zis ceva de folos. Daca te-am suparat scuze pentru ca nu am vrut asa ceva.
Pa-pahappysi mai mult succes data urmatoare cu intrebarile.

| sara_2485 explică:

.mersi.