| Deeza a întrebat:

Cati ani aveti si ce marime purtati la incaltaminte (spuneti si daca sunteti fata sau baiat)?

70 răspunsuri:
| Andishor a răspuns:

12 ani, sunt fata si am 37 la picior. Pentru ce? Esti complexata fiindca ai piciorul prea mare?

| MisterKat a răspuns:

Am 18 ani, sunt baiat si am port marimea 46 la incalataminte. Tu?

| cretzufinish a răspuns:

Fata, 23 ani, marimea 40 big grin Asta pentru ca am si inaltimea de 1, 80, logic ca nu pot purta 36 laughing

| insomnia a răspuns:

Fata, 14 ani, 37-38

| Deeza explică:

Nu sunt complexata deloc. Pura curiozitatehappy

| MissD a răspuns:

Fata, 17 ani 39-40. asa cum a zis si cretzufinish am 1. 75laughing doar nu port 35. trebuie sa fie direct proportional, nu?

| Deeza explică:

Fata - 16 ani - 38-39

| madycoco a răspuns:

18. port 33-34-35laughing. am 1, 55batting eyelashes.

| deleuandrei a răspuns:

Baiat 18 ani, 41-42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citiva, mult, baiatbatting eyelashes

| marsy a răspuns:

17 ani, fata.
marimea 37 tongue

| ΔH a răspuns:

Aproape 18 ani, baiat si port cam 42-43
dar tu, nu raspunzi?

| Deeza explică:

laughing esti amuzant bacemi laughing nu, nu vreau sa vii daulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeza, unde a raspuns Bacemi?hee hee

| Laura_5858 a răspuns:

Aproape 13 ani, fata, port 37-38.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 17 ani, port 37 la picior. Si iti dau adresa pe privat sa imi trimiti incaltamintele, ca doar de asta vrei numarul` meu de la pantof nu?batting eyelashes

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eliberezi cumva pasapoarte biometrice?

| Deeza explică:

Da, toata ziua si toata noaptea, neincetatlaughing Nu stiu ce mi-a venit... mi-e somncrying Si totusi cred ca le-am incurcat pentru ca, nu stiu de ce, mi se pare ca imaginile voastre de la profil sunt asemanatoarelaughing Si, initial, m-am uitat la pozehappy

| cretzufinish a răspuns:

Tare Lora laughing Totusi Bacemi inca nu a raspuns.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Aproape 15 ani
fata
37-38-39hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani, sunt fata si port 38. Daca tot intrebi, sa stii ca mi s-au rupt papucii de casa sadsad.

| Bacemi a răspuns:

Baiat / 20 de ani / 43

| Aries90 a răspuns:

Am 15 ani si port 37 la pantofi si balerini, 38 la tenisi si adidasi big grin Si sunt fatabatting eyelashes

| Helvete a răspuns:

Fata, 15 ani, 37-38

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani, 39 la picior, fata (:

| poechce a răspuns:

Sunt fată, am 14 anişori şi port 39/40. depinde de încălţări.

| MoNsTeR a răspuns:

Baiat, 15 ani, 44-45

| Яùxsi a răspuns:

Sunt fata, am 15 ani si port 38 big grin tu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeza, ti-a raspuns si Bacemi. Poti sa-i spui ca-ti place de el ca nu se supara tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primim pantofiori de firma?batting eyelashes ps. sa nu uiti ca am nevoie de ceva cu laclaughing

Întrebări recente