| Deeza a întrebat:

Cati ani aveti si ce marime purtati la incaltaminte (spuneti si daca sunteti fata sau baiat)?

70 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Baiat / 20 de ani / 43

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eliberezi cumva pasapoarte biometrice?

| Cσσкiє a răspuns:

Bună! Am 12 ani şi am mărimea 37 la încălţăminte, sunt fată. O zi bună!

| JeSa a răspuns:

Fată/24ani, 39/40 (încălţăminte).tongue

| Pho3nix a răspuns:

Baiat, 16 ani, 45-56.

| Barajag a răspuns:

Astazi am imbatranit cu un an, imi cumpar incaltaminte de la copii, sunt femeielaughing

| ΔH a răspuns:

Aproape 18 ani, baiat si port cam 42-43
dar tu, nu raspunzi?

| cretzufinish a răspuns:

Fata, 23 ani, marimea 40 big grin Asta pentru ca am si inaltimea de 1, 80, logic ca nu pot purta 36 laughing

| cretzufinish a răspuns:

Tare Lora laughing Totusi Bacemi inca nu a raspuns.

| MisterKat a răspuns:

Am 18 ani, sunt baiat si am port marimea 46 la incalataminte. Tu?

| Cleona a răspuns:

Scz dar ce intrebare mai e si asta/sunt fata/am 13 ani/marimea la pantofi 38

| marrr a răspuns:

12 ani, fata, 39-40 big grin

| MissD a răspuns:

Fata, 17 ani 39-40. asa cum a zis si cretzufinish am 1. 75laughing doar nu port 35. trebuie sa fie direct proportional, nu?

| Giuly_3112 a răspuns:

Am 12 ani sunt fata si la picior port 37-38

| Marii a răspuns:

Am 15 ani, fata, 38-39 la 1. 72. laughing

| xlmpq a răspuns:

Baiat 16 anii, 41

| marsy a răspuns:

17 ani, fata.
marimea 37 tongue

| MoNsTeR a răspuns:

Baiat, 15 ani, 44-45

| anonymus12345 a răspuns:

Fata, 10, 36-37 tongue

| Aries90 a răspuns:

Am 15 ani si port 37 la pantofi si balerini, 38 la tenisi si adidasi big grin Si sunt fatabatting eyelashes

| deleuandrei a răspuns:

Baiat 18 ani, 41-42

| ecristinamc a răspuns:

Sunt fata, am 13(fac anul acesta 14) si port 37-38

| poechce a răspuns:

Sunt fată, am 14 anişori şi port 39/40. depinde de încălţări.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Sunt fata am 14 ani si port 37. Da care-i fazalaughing?

| Helvete a răspuns:

Fata, 15 ani, 37-38

| georggyy a răspuns:

14 ani, port 39 la adidasi si cizme, iar 37-38 la sandale, papuci incaltaminte mai finahappy [ inaltimea: 1, 66]

| soricica a răspuns:

17 ani, 39-40, fatabatting eyelashes

| Gipsy a răspuns:

Fata. 13 Ani. Port 38-39!

| Andishor a răspuns:

12 ani, sunt fata si am 37 la picior. Pentru ce? Esti complexata fiindca ai piciorul prea mare?

| andreutza94 a răspuns:

Fata, 15 ani, 40 la incaltaminte. am 1, 78.