| lorenmorgan a întrebat:

Sund fata am 1. 68cm 70 kg ma comlexeaza faptul ca am marimea 39-40 la picior.Voi fetele care purtati aceeasi marime la incaltaminte ca si mine va intimideaza ca aveti piciorul mare? cind iesiti in public vi se pare ca cineva se uita si se ride de voi ca aveti piciorul mare? mie asa mi se pare asa.cum pot sa fac ca sa nu mai atrag atentia la asta?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te accepți așa cum ești, nimeni nu este perfect!
Crede în tine!
Pa, pa.

| plasticsmile a răspuns:

Nu ar trebui sa te deranjeze lucrul asta...lumea vorbeste tie nu trebuie sa iti pese, fi indiferenta, daca asta iti este marimea te conformezi

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Da, eu am 1.60 aproximativ şi port 38-39-40 şii nu am nici o problemă cu asta, şi nici nimeni nu mi-a spus nimic cu privire la asta.

Nu tu alegi cât de lung să-ţi fie piciorul ( laba piciorului )!

Plus că am observat acum că eu am piciorul cam mare, deşi sunt puţin scundă. laughing). Anyway.
Nu te îngrijora, bucură-te că eşti sănătoasă şii nu băga în seamă ce zic alţii.

O zi bună să ai!

| 愛日本 a răspuns:

Eu am 1.67 si am la picior aceeasi marime. Nu, de ce ar rade?

| Birlik65 a răspuns:

40? WOW, traiesti pe picior mare, fara misto laughing

| allex20n a răspuns:

Tu crezi ca lumea se uita fix la piciorul tau cand te vede, sau se uita la tine, in ochii tai, la fata, la...nu mai detaliez. pe bune, n-ai de ce sa iti fie rusine cu asa ceva, uite, bianca dragusanu are 41 la picior.

| MonnicaM a răspuns:

Stai linistita! Si eu port 39, dar nu ma deranjeaza deloc.Atata timp cat imi gasesc orice fel de papuci nu vad nicio problema in asta.Nu-ti mai fa griji degeaba si simte-te bine in pielea tawinking

| Alinamia a răspuns:

Mda cunosc sentimentul dar eu acum am inceput sa ingnor sunte fete care poarta si 42 de alea ce sa mai zicem nu le mai acorda importanta si incearca sa porti opincute tenisi astea iti fac piciorul mai mic...si stai calma nu mai baga in seama privirile lumii o sa vezi ca in timp nu o sa.ti mai pese deloc acum am colegi care imi ziceau ca ce laba ai sau din astea dar ma doarte in cot de ce zic ei sunt indiferenta

| IngerasMikutz a răspuns:

Painu trebuie sa ii bagi in seama asa am si eu 1.70 52 kg happy si tot 39-40 port deci n-are de ce saiti fie rusinewinking