| hellokitty95 a întrebat:

Cati bani castigi la 4 numare ghicite la loto?

Răspuns Câştigător
| Tiffany89 a răspuns:

Depinde cati au ghicit acele numere:D
Vezi pe www.loto.ro

5 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Vreo 5 milioane.depindehappy

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

In functie de pot si de cati castigatori sunt la categoria a 3-a poti lua cateva sute de lei, de obicei peste 400. Se poate ajunge si la 12-1500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LotoXP.ro - site dedicat jucatorilor de loto; aici gasiti generator de variante bazat pe filtre setabile, statistici, forum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LotoXP - site dedicat jucatorilor de loto; aici gasiti generator de variante bazat pe filtre setabile, statistici, forum

| hanaji a răspuns:

Nu stiu asta incerc sa aflu cati bani castigi ca bunica mea a castigat la loto cu 4 numere dar... nu stiu cati bani a castigat

astept raspunsul