| Kokolina a întrebat:

Cati dintre voi sunt fani high school musical?

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Eu.Sunt inebunita dupa HSM, mai ales dupa Vanessa Hudgens care e preferata mea. Abia astept HSM4.kiss

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place happy Are o voce minunata Vanessa.big grin

| Silvia a răspuns:

Si mie imi plac happy
:p

| inna a răspuns:

Eu :p, ii ador mai ales pe Ashley Tisdale ( Sharpey)

cami
| cami a răspuns:

Am depasit de mult momentul... Daca ma crezi, nici nu stiu cine sunt. good luck

| Pho3nix a răspuns:

Si mie imi plac.big grin

| ICanLoveYou a răspuns:

Eu ii ador am vazut fiecare muzical 1 2 si 3 si imi place mult de Vanessa si Ashley (Gabriela si Sharpey) le ador:X.

| Razvy197 a răspuns:

Sunt fan. mare fan.super fan

| eliza a răspuns:

Buna! eu ii ador abia astept urmatorul high school musical 3. pa pa!

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Eu.Imi place foarte mult e superb da nu am vazut de hsm 1 si 2 pe 3 si 4 nu le-am vazut. Abia astept sa apara.Imi place foarte mult cum canta Zac si Vanessa dar si ceilalti.