| Konata a întrebat:

Cati experti TPU sunt pe site?

13 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mai multi decat ar trebui.

| dannys a răspuns:

Uite-te aici:http://www.TPU.ro/useri

| Goguletzu a răspuns:

Aproape 1laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Uite aici, numara'i=>http://www.TPU.ro/useri

Răspuns utilizator avertizat
nony
| nony a răspuns (pentru SarcasticallyPunished):

Am inteles, sa traiti.Mi-am dat doua palme si m-am bagat la somn.

Răspuns utilizator avertizat
nony
| nony a răspuns (pentru SarcasticallyPunished):

Vezi daca citesti fara sa intelegi si raspunzi fara sa te bage cineva in seama? Faci prostii sau, faci pe prostul, oricum, ambele variante nu te prind.Nbf

Răspuns utilizator avertizat
| Deleb a răspuns:

Am pus și eu întrebarea de mult și mi s-a dat un link cu utilizatorii.

Răspuns utilizator avertizat
nony
| nony a răspuns (pentru SarcasticallyPunished):

Pai eu ti-as recomanda sa faci ironii cu taticul tau, dar ce vina are el, nu? Prietene, daca ai chef de mistouri, iti recomand eu cu placere o gramada de useri. Daca mai vrei sa spui ceva sau vrei sa iesi in evidenta, nu mai incerca sarcasmele.1 Nu-ti ies! 2 N-ai gasit persoana potrivita cu care sa te tragi de bile.
Cand o sa simt nevoia sa te mai citesc, iti trimit un privat.Pana atunci, pa pa pa!

Răspuns utilizator avertizat